Hakkımızda

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat

vden eve nakliyat, büro, ofis, tesis, fabrika, askılı tekstil taşımacılığında lider firmalardan biri olan Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat siz sayın müşterilerine her türlü taşımacılık işlerinizde güvenilir ve profesyonel hizmet vermekten gurur duyar. Merkezi İstanbul’da olan firmamız evden eve, ofisten ofise nakliyat, paketleme ve depolama hizmetleriyle taşımacılık sektöründe öncü kurum olarak yerini almıştır. Profesyonel kadro, modern araç ve ekipmanlar, 35 yıllık deneyim bizi aramadan evinizi işyerlerinizi taşımayın. İstanbul için:0216 399 74 63 İzmit (Kocaeli), Gebze için: 0262 653 07 09 No’lu telefonlarımız 7/24 hizmetinizdedir.

Eksperiz işleminden hemen sonra nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyanız çoksa, bir gün önceden ambalajlama ve paketleme elemanları gelip gereken ambalajlama işlemini yapar. İkinci günde taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar hem ambalajı yapıp, sonrada taşıma işlemini yaparlar. Taşıma ekibimizde konusunda uzmanlaşmış özenli elemanlar bulunur. Demontesi gereken eşyalarınız uzman ellerde sökülür, gideceği yerde de tekrar montesi yapılır. Ambalaj malzemeleri olarakta “beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir. Kısaca özetlersek, evden eve nakliye hizmetinde yaptığımız işlemler sırasıyla aşağıdaki gibidir.

35 yıllık deneyim bizi aramadan evinizi işyerlerinizi taşımayın. İstanbul için:0216 399 74 63 İzmit (Kocaeli), Gebze için: 0262 653 07 09 No’lu telefonlarımız 7/24 hizmetinizdedir.

Bize Ulaşın