Hakkımızda

Taşımacılık

Taşınacak ev, ofis eşyalarınız için ekspertiz personelimiz taşınacak bütün eşyalarınızı görerek, kamyon büyüklüğü, sigorta bedeli gibi kriterleri değerlendirmeye alıp size en uygun taşıma hizmetine karar veriyor.

Şirketimiz sizinle ön anlaşma sağladıktan sonra yetkili personel, sizden randevu alır ve belirttiğiniz adrese ekspertiz uygulamaları için gelinir, ekspertimiz taşınacak eşyalarınızı kontrol ettikten sonra gerekli diğer incelemeler ve değerlendirmeler yapılır. Burdaki amaç eşya durumuna göre eşyalanırınız ne tür araçla taşınacağı, mümkünse nakliyenin tek seferde olup olamayacağı, nakliye esnasında kullanılacak personel sayısı gibi konuları değerlendirmektir. Bunun haricinde ne kadar ambalaj malzemesi kulanılacağı da gönderilen ekspertiz personelimiz tarafından belirlenir. Size sağladığımız ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Evden Eve Nakliyat Eksperiz işleminden hemen sonra nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyanız çoksa, bir gün önceden ambalajlama ve paketleme elemanları gelip gereken ambalajlama işlemini yapar. İkinci günde taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar hem ambalajı yapıp, sonrada taşıma işlemini yaparlar. Taşıma ekibimizde konusunda uzmanlaşmış özenli elemanlar bulunur. Demontesi gereken eşyalarınız uzman ellerde sökülür, gideceği yerde de tekrar montesi yapılır. Ambalaj malzemeleri olarakta “beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir. Kısaca özetlersek, evden eve nakliye hizmetinde yaptığımız işlemler sırasıyla aşağıdaki gibidir: Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin experlerimiz tarafından ücretsiz yapılması Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi. Eşyanın yükleme ve boşaltılması. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı. Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi gibi) ambalajı. Eşyaların yeni evde yerlerine montajı. Gardrop türü mobilyanın demontesi ve montesi. Kırılacak eşyaların paketlenmesi. Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi. Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre dizaynı.

Ofis, Büro, İşyeri Taşımacılığı Firmaların taşınma işlemlerinde karşılaşılan en büyük sıkıntı iş aksaması ve taşıma işleminin mesai saatlerine yetiştirilmesinde sorun çıkmasıdır. Çavuşoğlu nakliyat Ofis, fabrika, büro ve şirket taşımalarında iş planlaması programı yaparak firmaların çalışma sistemi aksamadan bu taşımayı gerçekleştirmektedir. Sizin istediğiniz gün ve saatlerde taşıma yapılacaktır. Taşıma öncesinden bir kaç gün önce ambalaj ekibimiz gelerek malzemelerin hazırlanması vb. işlemleri bitirmesi mümkündür bu sayede nakliyat araçlarımız kapıya geldiğinde çok daha hızlı bir şekilde aktarım gerçekleşir. Banka Taşımacılığı Banka taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verdiğimiz oldukça dikkat gerektiren bir taşıma işlemidir. Çavuşoğlu Nakliyat bu konunun önemini ve bilincini kadrosu ile birlikte taşımaktadır. Sorunsuz bir banka nakliyat hizmeti için Çavuşoğlu Nakliyat uzman ve tecrübeli elemanları ile en güvenli şekilde banka taşıma hizmetini tüm banka şubelerine sunmaktadır. Sektörde 20 yıldan fazla olan nakliyat tecrübesi ile firmamız kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşıma işlemini gerçekleştirmiştir. Özel araçlarımızla paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız titiz ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilir.

Fabrika, Tesis Taşımacılığı Fabrika taşıma ve nakliye işlemlerinizı için özel eğitim almış personel ve ekipmanlarıyla daha güvenli ve kaliteli bir fabrika taşımacılığı garantisi ermektedir. Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza fabrikanızı taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Çavuşoğlu Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır. Fuar Taşımacılığı Çavuşoğlu Nakliyar, fuar taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece “satış odaklı” kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, Çavuşoğlu kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor. Bilindiği gibi fuar lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan hem de birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür.

Tekstil Taşımacılığı Çavuşoğlu Nakliyat olarak “güvenli ve tam zamanında teslim” anlayışı ile şimdi tekstilcilere özel hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Kamyon ve kamyonetten oluşan özel filo, tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor. Ürünler kolilerde değil, 22, 28, 48,m3 boyutlarında, özel yapım, Kapalı kasa, Liftli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınmaktadır pantolon, etekler, ceketler, gömlekler vb. aklınıza gelebilecek her şey kırışmadan düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır. 16, 24, 39, 48, 100 m. boyutlarında özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.

35 yıllık deneyim bizi aramadan evinizi işyerlerinizi taşımayın. İstanbul için:0216 399 74 63 İzmit (Kocaeli), Gebze için: 0262 653 07 09 No’lu telefonlarımız 7/24 hizmetinizdedir.

Bize Ulaşın